Kommenteeri
HEA UUDIS! ALASNIIDU PEREOLÜMPIA!

24.august. Tuleb taas ja mõnusas huumori võtmes! Sedapuhku on sportlik-perekondlik-traditsiooniline-üllatusterohke olümpia pühendatud kollasele seale. Olge valmis!
Algus kell 11.00 ja lõpp 14.00

Alasniidu laste mänguväljakule kogunetakse sedapuhku üheteistkümnendat korda, kus toimub päeva jooksul palju erinevaid jõukatsumisi. Olümpiamängude esimesed alad on mõeldud kõige väiksematele ehk siis alustame päeva laste jooksudega. Oma osavust saavad proovile panna nii lapsed, emad kui ka isad. Uus ja huvitav atraktsioon saab olema inimlauajalgpalli turniir. Samuti saavad kõik huvilised registreerida oma võistkonna võrkpalli turniirile. Kõigile võitjatele on ka auhinnad!

Süüa, juua ja parimaid pizzasid teeb olümpiamängude ametlik toitustaja: Josè pizza (muide Josè on valitud ka maailma 500 parima pizzameistrite auväärsesse seltskonda).
Samuti avavad sel ajal oma uksed ka mängude raames kõik Alasniidu kodukohvikute tegijad. Kirbuturult leiab ehk nii mõnigi miskit soodsalt ja hädavajalikku.
Valime parima kostüümi, valime ka parima küpsetise.
Päeval on ka loomulikult juht, meite oma küla sõnameister Mihkel Jürisson, kes vaid ühest pilgust näeb ära dopingut tarvitanud tegelased, kes teab spordiajaloost rohkem, kui enamus meist ning kes suunab ja juhendab kõiki sportlasi. Ja kordame üle, antud mängude maskott on kollane siga, tähistame kollase sea spordiaastat!

Koos teeme ühe vahvad Alasniidu Olümpiamängud!

Registreerimaks võrkpalli turniirile või kui teil tekib mõni vahva idee, kuidas kaasa lüüa Alasniidu Olümpial, siis võtke ühendust MTÜ Alasniidu Seltsiga ivo@alasniiduselts.ee


Lisa kommentaar

Email again: