ALASNIIDU SELTS♦

Uudised

23/01/2014 22:18  Harku Valla Külade Päev
Tere hea Alasniidu elanik!
 
Kuigi aeg on väljas talvine, siis pole sugugi vara vaadata juba suve poole.
Traditsiooniliselt toimub ka sel suvel juuni esimesel nädalavahetusel Harku valla külade päev. See on Harku Valla inimeste endi korraldatav meelelahutuslik perepäev, mille korraldamise õigus liigub iga-aastaselt külast külla.

2014. aasta Harku Valla külade päeva korraldusõiguse sai endale Alasniidu küla.  Seega kaasneb Alasniidu rahval sellel aastal suur vastutus ja kohustus korraldada üks tore, sportlik ja meelelahutuslik külapäev meie spordi- ja mänguväljakul. Sellest tulenevalt soovimegi varakult ümberkaudsete majade elanikke informeerida.

Harku valla külade päev toimub 7. juunil ja algab kell 12.00 ning kestab hilisõhtuni välja.
Kontserdi lava ja müügikohtade telke hakatakse kohale tooma ning ülesse panema eelneval õhtul ehk 6. juunil ja viiakse ära pühapäeval 8 juuni hommikul.

Palume nendel paaril päeval mõistvat suhtumist – kui ürituse päeval on häiritud autoga ligipääs oma majale ja võib-olla tuleb osa aega hoida autot majast veidi eemal. Parkimis- ja liikluskorralduse täpsetest muudatustest anname varakult teada. Loomulikult ei kesta üritus poole ööni ja kellegi öörahu ei rikuta.

Veel on plaanis ühe toreda ettevõtmisena teha Alasniidule üks mõnus külatänav, kus on külalistel tõelise küla tunne. Selleks tekkis idee pakkuda päeva külalistele võimalust lisaks laadaplatsil avatud müügipunktidele, avada ka oma hoovis tänavakohvikuid, kus saab istuda ja jalgu puhata ning oma valmistatud koduseid tooteid maitsta ja vajadusel kaasa osta. Arvestame kohvikutega liikluskorralduse ning ala planeerimisel, seetõttu on meil vaja teilt tagasisidet hiljemalt 31. jaanuariks aadressile erik.sandla@harku.ee – mida arvate kodukohvikute ideest külade päeval, kas soovite ise kodukohvikut avada või on teil muid ettepanekuid ja saate kodukohvikute loomisele kaasa aidata.
Täpsem päevakava on koostamisel ja sellest informeerime nii Alasniidu seltsi listis kui ka vastavalt selleks avatud Facebooki lehel „Harku valla külade päev“, samuti kodulehel www.alasniiduselts.ee.

Nii tekkinud küsimustele kui ettepanekutele vastame meeleldi ja selgitame vajadusel põhjalikumalt.
 
Korraldava meeskonna nimel ette tänades,
 
Erik Sandla
Alasniidu Seltsi juhatuse liige
Tel. 501 6304, erik.sandla@harku.ee

Operatiivne info meie Facebooki lehel:

Külastage meid Facebookis
Otsi
 
 
 
Alasniidu Selts MTÜ  ivo[@]alasniiduselts.ee
Koduleht Elitec'st