Kodanikuühiskonna Sihtkapitali vabaühenduste arenguhüpet ettevalmistav 2022. aasta taotlusvoor on rahuldanud Alasniidu Selts MTÜ projektitaotluse „Alasniidu Seltsi MTÜ arengukava koostamine aastateks 2022-2028“.
Toetussumma projekti läbiviimiseks on 2955€ ja projekti tähtaeg 01.04-31.07.2022.

Alasniidu pereolümpiamängud 2021

Alasniidu kogukonna suvelõpu pereolümpiamängud toimuvad sel aastal 28. augustil. Traditsiooniliselt sel suvelõpu üritusel toimub: sportlikud, nii võistkondlikud kui individuaalsed võistlused suurtele ja väiksematele. Kauplemine käsitöö ja ausa kodumaise toiduga, ost-müük-vahetus kirbukauba platsidel. Loodetavasti parimad kohalikud küpsetajad juba timmivad retsepte, et traditsioonilisel küpsetamisvõistlusel mõõtu võtta.

Kõik head mõtted ja abikäed ürituse heaks kordaminekuks väga oodatud, selleks võib ühendust võtta kaire@alasniiduselts.ee


Loe lisaks

Alasniidu Seltsi projektijuht Kaire

Head kogukonnaliikmed, tutvustan end piirkonnas loodud uuel ametikohal - alates 2021 aasta algusest on loodud Harku valla toel Alasniidu Selts MTÜ projektijuhi ametikoht, eesmärgiga Harkujärve-Tiskre kandi külaelu edendamiseks.

Olen kogukondliku eestvedamisega tegelenud viimased neli aastat naabervallas, Hüüru külaseltsi juures. Olen valmis kogemusi jagama erinevate tegevuste käivitamisel ja projektide juhtimisel ka kodukohas.

Vaatamata eestvedavale Alasniidu Seltsi juhatusele on mõistetav, et väike hulk inimesi ei tee suuri tegusid, sestap palun julgelt pöörduda kui on energiat kodukoha tegemistesse panustamiseks, mõtteid, mis vajavad ellu viimist ja märkamist, mis vajab tegemist.
Koos on rohkem!
Rõõmsate kohtumisteni
Kaire Raiend
Kaire@alasniiduselts.ee

Loe lisaks

Arhiiv